Sambucol
Konečně v České republice!

Jediný přírodní přípravek, který může zastavit invazi virů!

Problémy s imunitou a k čemu mohou vést

Moderní způsob života a stress se velkou měrou podílejí na změnách v reakcích našeho imunitního systému. Ten může zeslábnout, nebo naopak se „zrychlit“ natolik, že lajcky řečeno, začne napadat sám sebe. To vede k stále častějšímu vzniku různých alergií. Sambucol může našemu imunitnímu systému pomoci se vrátit zpátky k normálnímu fungování. To znamená, že během času, alergie se často usadí. Doba, jak dlouho toto návrat k normálu potrvá, je individuální.

< Zpět na úvod

Zkušenosti uživatelů

Zuzána Doležalová – Praha Holešovice: Lupenka

Sambucol jsem začala užívat ve chvíli, kdy mi byl diagnostikován vysoký počet látek ASLO v krvi, tedy protilátek, které bojují proti streptokokovi. Začala jsem užívat Sambucol 4x denně po 6 hodinách, abych tak zmírnila nachlazení, které mě také trápilo. Byly mi předepsány antibiotika. které jsem však nebrala. Už jen proto, že streptokok naprosto prokázán nebyl a antibiotika jsou velmi náročná pro organismus a naprosto zbytečné zatížení.

Nakonec streptokok, prokázán nebyl, antibiotika však byla doporučena k dobrání. To, že jsem je brát nezačala jsem doktorce raději neříkala. Celkového nachlazení jsem se zbavila cca do jednoho týdne od prvního užití Sambucol Sirup.

Jelikož mám mírnou formu lupénky, byla jsem po týdnu užívání Sambucolu velmi překvapena, jak se Lupénka začala ztrácet. Kůže se neloupe tolik jako dříve, postižená místa mají barvu kůže a nejsou načervenalá jako dříve. Sambucol za sebe mohu jedině doporučit.

Jan Filip – Praha: Alergie

Sambucol jsem vyzkoušel ve dvou případech. Prvně jako vitamín C, který neobsahuje oranžová barviva, na která jsem alergický. A pro zmírnění příznaků alergie u přítelkyně. V obou případech účinkoval dobře. Během chřipkového období jsem se držel a nic nechytil. Přítelkyně si po týdnu 2. a následně 3. tobolek denně mohla dopřát jablka, aniž by se osypala nebo si musela brát antihistaminika. Jeden z mála přípravků, co neřeší následky, ale příčiny.

< Zpět na úvod

Chci koupit Sambucol!

Doporučují nám: