Sambucol
Konečně v České republice!

Jediný přírodní přípravek, který může zastavit invazi virů!

Nachlazení a rýma

Černý bez je používán již více než 4000 let, jako léčebný přípravek k řešení problémů dýchacích cest a na nachlazení. Často právě zanedbání prvních příznaků nachlazení, vede k vážnějším druhotným infekcím a dalším zdravotním problémům. Sambucol vznikl po 10 letech intenzivního výzkumu účinků černého bezu. Od té doby je více než 20 let klinicky testovaný a jsou nacházeny jeho stále nové a překvapující účinky.

< Zpět na úvod

Zkušenosti uživatelů

MUDr Květoslava Jačjanská: CHOPN

Zakoupila jsem Sambucol pro svého muže,který trpí CHOPN /zapříčinil si ji dlouholetým kouřením. V listopadu došlo k nápadnému zhoršení jeho zdravotního stavu, nejhorší byly záchvaty dusivého kašle, které manžela značně vyčerpávaly. Antibiotika přinesla jen krátkodobé zlepšení a pak jsem se dočetla o Sambucolu. Jeho účinky jsou zázračné, kašel ustoupil a manžel se celkově zlepšil.Chci Vám tímto poděkovat za rozhodnutí přivést Sambucol k nám.

Jakub Pospíšil – Karlín: Chřipka

Chodím rád běhat, ale v tomhle počasí často dostanu ošklivou rýmu nebo chřipku. Moje imunita není nic moc. Před týdnem jsem cítil, že na mě něco vlezlo. Začal jsem kašlat, bolela mě hlava a celé tělo. Kamarád měl doma Sambucol sirup. Dal mi ho a já ho pil přímo z lahvičky během dne a do večera jsem jí dokončil. Opravdu to zabralo, druhý den jsem byl fit, úplně v normálu. Sambucol rozhodně doporučuju.

Nikola Zvěřinová - Trutnov: Nachlazení

Sambucol - když jsem se o nem doslechla, byla jsem skeptická, jako ostatně ke všem novým věcem. Ale onemocněla mi dcera - rýma, kašel, tak jsem sahla po Sambucolu pro děti. Dala jsem 1/2 kávové lžicky ráno a večer. Dcera byla druhý den navečer lepši a třetí den žadna známka po nachlazení, krom "nudle" u nosu. Onemocněla mi znova a Sambucol jsem začala používat stejným způsobem. Opět třetí den byla v pořádku. Jsem zvědavá, až ty nemoci zkolí mě a zkusím ho taky. Přece jenom na sobě to poznám rychleji, jak a dobře zabírá.

< Zpět na úvod

Chci koupit Sambucol!

Doporučují nám: